Празнично поздравление
Ръководството на МБАЛ “Д-р Стамен Илиев” Монтана
поздравява всички лекари, служители и пациенти с настъпващите Коледни и Новогодишни празници!
Честита Коледа и щастлива Нова 2012 година. Колеги, бъдете здрави и всеотдайни към пациентите в благородната си професия. Да си пожелаем една щедра и спорна за всички Нова година, изпълнена с нови перспективи, с ползотворни дела и високи постижения!
Честита Коледа и щастлива Нова 2012 година. Колеги, бъдете здрави и всеотдайни към пациентите в благородната си професия. Да си пожелаем една щедра и спорна за всички Нова година, изпълнена с нови перспективи, с ползотворни дела и високи постижения!
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!
д-р Цветан Тодоров, изпълнителен директор МБАЛ - Монтана
« Назад